van den wijngaert finance
Van den Wijngaert logo
Crelan bankagent &
verzekeringsmakelaar

Kontich

Van den Wijngaert Jan bvba

Kon. Astridlaan 74
2550 Kontich
Tel. 03 458 30 37
kontich@crelan.be
RPR 0872 670 495
FSMA 63850 A-B

VDW insurance gcv

Kon. Astridlaan 74
2550 Kontich
Tel. 03 458 30 37
kantoor@vdwfinance.be
RPR 0827 376 841
FSMA 107470 A

Edegem

 

Hovestraat 32
2650 Edegem
Tel. 03 458 38 50
edegem@crelan.be

Van den Wijngaert team

Openingsuren

Voor belangrijke en dringende zaken maken wij graag tijd vrij na onze kantooruren!

Kontich

maandag
09:00 - 12:30 | op afspraak
dinsdag
09:00 - 12:30 | 13:30 - 16:15
woensdag
09:00 - 12:30 | gesloten
donderdag
09:00 - 12:30 | 13:30 - 17:00
vrijdag
09:00 - 12:30 | op afspraak
zaterdag
op afspraak

Edegem

maandag
09:00 - 12:00 | gesloten
dinsdag
09:00 - 12:00 | gesloten
woensdag
09:00 - 12:00 | gesloten
donderdag
09:00 - 12:00 | gesloten
vrijdag
09:00 - 12:00 | gesloten
zaterdag
gesloten
Kontich
Edegem
Jan Van den Wijngaert

Kantoorhouder

jan@vdwfinance.be

Jan Van den Wijngaert
Christophe Schoeters
Christophe Schoeters

Klantenadviseur bank

christophe@vdwfinance.be

Crelan logo
Crelan logo
Kirsten Buys

Klantenadviseur bank

kontich@crelan.be

Kirsten Buys
Begga Van Linden
Begga Van Linden

Advies & schadebeheer verzekeringen

begga@vdwfinance.be

Makelaar logo
Makelaar logo
Sophie Van den Brande

Onthaal & dagelijks bankieren

sophie@vdwfinance.be

Sophie Van den Brande

Stuur ons een bericht